Pozostałe

Myśląc o prezencie dla dziecka, warto postawić na spersonalizowany upominek, który będzie jednocześnie wyjątkową pamiątką. Asortyment znajdujący się w naszym sklepie to szereg wyjątkowych produktów, które mogą prezentować się tak, jak Państwo zechcą – wystarczy, że po zakupie wskażą Państwo jak powinny zostać spersonalizowane poszczególne wyroby...
Myśląc o prezencie dla dziecka, warto postawić na spersonalizowany upominek, który będzie jednocześnie wyjątkową pamiątką. Asortyment znajdujący się w naszym sklepie to szereg wyjątkowych produktów, które mogą prezentować się tak, jak Państwo zechcą – wystarczy, że po zakupie wskażą Państwo jak powinny zostać spersonalizowane poszczególne wyroby.

W przeglądanej przez Państwa kategorii posiadamy m.in. haftowane śliniaczki i czapeczki. Nasze produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe i będą dobrze wyglądać nawet po kilkunastu latach. Jednocześnie oferowane przez nas wyroby są praktyczne – dziecko może z nich korzystać na co dzień.

Zarówno śliniaczki, jak i haftowane czapeczki ozdabiamy nadrukami lub grafiką. Zakupując zestaw śliniaczków, otrzymają Państwo dodatkowy, elegancki woreczek, na którym może zostać nadrukowane imię jego właściciela. Informujemy również, że wszystkie oferowane przez nas upominki pakujemy z należytą starannością, dzięki czemu nie muszą Państwo zajmować się opakowaniem prezentu.
Więcej

Pozostałe 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów