Poduszki haftowane

Są puszyste, wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów i świetnie prezentują się na różnych meblach wypoczynkowych – łóżku, kanapie czy bujanym fotelu. Haftowane poduszki, jakie posiadamy w stałej ofercie to produkty, które świetnie nadają się na efektowny upominek dla wyjątkowej kobiety. By zakupić ten oryginalny prezent, wystarczy tylko wybra...
Są puszyste, wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów i świetnie prezentują się na różnych meblach wypoczynkowych – łóżku, kanapie czy bujanym fotelu. Haftowane poduszki, jakie posiadamy w stałej ofercie to produkty, które świetnie nadają się na efektowny upominek dla wyjątkowej kobiety. By zakupić ten oryginalny prezent, wystarczy tylko wybrać model poduszki i przesłać nam informacje na temat tego, co mamy na nim nadrukować (np. imię przyszłej właścicielki lub sentencję).

By dostarczyć Państwu wyjątkowych upominków, do naszej stałej oferty wprowadziliśmy wspomniane haftowane poduszki. To praktyczny prezent, który dodatkowo możemy spersonalizować – dzięki temu mają Państwo szansę wręczyć bliskiej osobie oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju wyrób.

Jeżeli potrzebują Państwo porady przy wyborze dedykacji, sentencji czy grafiki, z chęcią pomożemy. Nasi klienci mogą też skorzystać z przykładowych prac. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z produktami z tej kategorii i wyboru wyjątkowej poduszki.
Więcej

Poduszki haftowane 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów